Nuda Do Kosza News

Awansowaliśmy do rozgrywek strefowych

12 stycznia odbyła się 6 i zarazem ostatnia kolejka podkarpackiej ligi U-14 chłopców w której ulegliśmy drużynie z Rzeszowa
Pomimo tej porażki zajeliśmy pierwsze miejsce w tabeli.
Awansowaliśmy do rozgrywek strefowych i zagramy teraz z drużynami z ligi lubelskiej: BSK KADET Biała Podlaska, HOOPLIFE BASKETBALL Lublin, START SA Lublin.

Grupa A (podkarpacka)                               Grupa B (lubelska)

  1. Rawlplug Sokół Łańcut 1. BSK KADET Biała Podlaska
  2. BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 2. HOOPLIFE BASKETBALL Lublin
  3. UKS BASKET 15 Przemyśl 3. START SA Lublin
  4. CSM Kuźnia Koszykówki St. Wola 4. UKS BIAŁO-CZARNI Kraśnik

Etap drugi rozgrywek strefowych – o awans do rozgrywek centralnych i miejsce w strefie odbywać się będzie na następujących zasadach: – zespoły, które zajęły 1, 2 i 3 miejsce w swojej grupie rozgrywać będą mecze z zespołami grupy drugiej z tych samych miejsc o miejsca 1-6 w strefie z zaliczeniem meczy z grup pomiędzy zainteresowanymi zespołami. – zespoły, które zajęły 4 miejsce w swojej grupie rozegrają mecz i rewanż między sobą o VII miejsce w strefie.

Ze strefy do rozgrywek centralnych awansuje 4 pierwsze zespoły, które rywalizować będą od ćwierćfinałów MP.

Zespół, który zajmie I miejsce w strefie podkarpacko-lubelskiej będzie miał prawo organizacji ćwierćfinałów MP.

 

Tabela przed rozgrywkami II etapu dla 6 drużyn walczących o awans do rozgrywek centralnych PZKosz: mecze punkty zdobyte stracone

1 Kadet 4 8    300:232

2 Sokół 4  7     330:178

3 BDS-Instal 4  7   356:239

4 HOOPLIFE 4  6   303:192

5 Start 4  4     174:353

6 Basket 15  4  4   150:419

 

26.01.2019 rozegraliśmy mecz II etapu rozgrywek.

Naszym przeciwnikiem był Start SA Lublin. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 80:33.

Tabela II etapu:

Tabela rozgrywek:
1. BSK KADET Biała Podlaska 5 10
2. Rawlplug Sokół Łańcut 5 9
3. BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 5 9
4. HOOPLIFE BASKETBALL Lublin 5 7
5. START SA Lublin 5 5
6. UKS BASKET 15 Przemyśl 5 5
7. CSM Kuźnia Koszykówki St. Wola 1 2
8. UKS BIAŁO-CZARNI Kraśnik 1 1

 

W sobotę o godzinie 12 na hali MOSIR będziemy podejmować lidera rozgrywek BSK KADET Biała Podlaska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *